Opcje przeglądania
Producenci

Lateksowy materac Vitea

Lateksowy materac Vitea
Lateksowy materac Vitea

Lateksowa Vitea to świetne rozwiązanie dla wszystkich , którzy cenią sobie wygodę.

Wysyłka w: 7 dni

Cena: 1 001,00 zł

Materac lateksowy Megal

Materac lateksowy Megal
Materac lateksowy Megal

Megal Merita to podwyższonej twardości blok lateksowy , o wysokich parametrach użytkowych z długą gwarancja na wsad lateksowy.

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 1 475,00 zł

Materac z lateksu Comfort

Materac z lateksu Comfort
Materac z lateksu Comfort

Lateks 7 stref Comfort to wysoka jakość zresztą jak sama nazwa wskazuje.

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 839,00 zł

Materace lateksowematerace lateksowe

materace lateksowe dostosowują się do nacisku wywieranego przez całe ciało, utrzymują je w odpowiedniej pozycji. Pozwala to na rozluźnienie mięśni i zrelaksowanie się, zwiększa komfort oraz uczucie ulgi i odprężenia.

Umożliwia dostosowanie się do indywidualnej budowy anatomicznej każdej osoby, dzięki zwiększonej elastyczności punktowej. Oznacza to, iż materac ugina się w miejscu nacisku oraz w najbliższym sąsiedztwie, natomiast pozostała jego powierzchnia pozostaje nie odkształcona. Materac lateksowy posiada również walory produktu naturalnego. Materace lateksowe posiadają jeszcze bardzo ważną właściwość - są ciche, prawie bezszelestne. Ta cecha bardzo podnosi komfort snu i pozwala na pełne odprężenie całego ciała.

Ten typ materaca jest wręcz stworzony do stelaży elastycznych regulowanych. Stelaże elektryczne czy tez stelaże manualne są wręcz idealne do tego typu materacy jakimi są lateksy.

Co ciekawe obecna technologia pozwoliła uzyskać na materacach lateksowych wielostrefowość po przez zmienną gęstość lateksu lub po przez wykonanie różnej wielkości otworów wentylacyjnych na powierzchni materaca. Wszystkie te produkty oferujemy u nas w sklepie. Pozostaje tylko zapoznać się z oferta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl