Galeria

Wybrane zdjęcia mebli , które wykonywaliśmy na zamówienie dla klienta.

Zapytaj o nas co chciałbyś wykonać jesteśmy otwarci na ciekawe i nietypowe projekty - po prostu napisz.

Zacznę od opisania pierwszego zdjęcia, które jest tutaj w tej galerii. Jest to łóżko, które sprzedajemy, niemniej jest ono przerobione przez nas dla klienta pod jego własny projekt.

Oryginalnie łóżko nazywało się Elwira zostało w nim dodane frezowanie komputerowe jakie zaprojektowaliśmy.

Jest w nim też stelaż podnoszony, który po podniesieniu daje możliwość stworzenia dużego pojemnika na pościel.

łóżko elwira łóżka dla seniora elwira

Inną ciekawym prototypem było wykonanie barku wraz z hokerami. Stołki barowe wykonane z drewna jesionowe plus barek wykonany z drewna sosnowego o grubości prawie 7 cm litego drewna.

Tam też u tego klienta była też zamocowana belka oświetlająca z ciężkiego litego drewna zawieszona na śrubach rzymskich.

barek

Kolejnym produktem zamówionym u nas to stolik kawowy również na zamówienie.Miał blat rzeźbiony przez nas za pomocą maszyny CNC.

Nasz projekt wykonany całkowicie z drewna jesionowego.

stolik kawowy

Tutaj dla odmiany bardzo ciekawa propozycja dla najmłodszych łóżko według projektu klienta w kształcie łóżka pirackiego.

Na życzenie było wykonane tak by kształtem przypominał galeon piracki. W nim wykonaliśmy również okienko z kajuty. To łóżko piętrowe wykonana w całości z drewna sosnowego.

Dodatkowo bandera była frezowa maszyną CNC. Jest tam również flaga piracka dla najmłodszego jak również napis Czarna Perła. Łóżko ważyło ponad 100 kg. To było kawał solidnego mebla.

Złożony na miejscu u klienta.

łóżko młodzieżowe

W tym projekcie dla odmiany klient zamówił łóżko, które zaprojektowaliśmy by rozwiązać problemy miejscowe w pokoju. Mianowicie w pokoju była zabudowa, która uniemożliwia wstawienia dużego łóżka klasycznego.

Ta przeszkoda przy podłodze powodowała problem ustawiania odpowiednio łóżka by zachować wygodną komunikację. W skrócie nie byłoby miejsca na przejście w sypialni. Tak, więc jedna nogą musiała być w powietrzu.

Konstrukcja opracowaliśmy tak by była całkowicie samonośna. Noga łóżka od strony zagłówka wisiała całkowicie w powietrzu. Nie mogła się opierać o felerne miejsce w pokoju gdyż była to konstrukcja karton-gips. Cały projekt był wykonany z drewna litego dębowego o słusznej wadze.

łóżko do sypialni łóżko drewniane do sypialni

Następnym projektem była komoda, którą klient sobie zażyczył. Wymyślił tak by fronty były dwukolorowe. Jeden czarny, drugi niebiesko-szary.

Środek komody wykonany w systemie szuflad z cichym domykiem. Reszta skorupy w pełni z drewna. Dopasowana ściśle do wnęki ,którą klient posiadał u siebie w domu.

komoda drewniana

Tutaj dla odmiany kolumny. Bardzo ciekawy projekt, który budowaliśmy dość długo, gdyż był konsultowany z specjalistą od strojenia kolumn głośnikowych.

Był całkowicie wykonany przez nas jeśli chodzi o konstrukcję obudowy. Całość była wykonana z drewna dębowego klejonego warstwowo. Każda ze ścianek tej kolumny to ponad 4 cm grubości plus wzmocnienia wewnętrzne.

Jako ciekawostką było też użyte drewno egzotyczne wenge. Jest to drewno afrykańskie. Drewno o dokładnie ciemnobrązowym kolorze. Z tego gatunku wykonaliśmy podstawę kolumny.

Całość lakierowane bezbarwnym lakierem. Jedna kolumna ważyła prawie 100 kg z czystego drewna plus głośniki, które dodatkowo ważyły parę kilo.

meble drewniane meble lite

Kolejną ciekawą konstrukcją było łóżko klasyczne które, było wzorowane było na starych łóżkach retro o masywnych ciężkich nogach. Wykonane z drewna dębowego.

Zagłówek i zanóżek był dodatkowo frezowany.

łóżko z drewna

Następnie projekty z tablicami informacyjnymi. Wykonane na centrum obróbczym. Tabliczki często to nazwy ulic jak również tabliczki nazwy domów.

Też produkowaliśmy tablice z menu do restauracji. Całość frezowana komputerowo, więc naprawdę mamy duże możliwości.

meble

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl