Producenci

Stelaż łóżka pod materac bez regulacji.

Stelaże bez regulacji

Deseczki do łóżka stelaż Deseczki do łóżka stelaż
Producent: KonarMeble
Cena:

258,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Stelaż niski do łóżka CONFO Stelaż niski do łóżka CONFO
Producent: KonarMeble
Cena:

258,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Stelaż Komfort 28 NK Stelaż Komfort 28 NK
Producent: KonarMeble
Cena:

443,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Stelaż Komfort NV Stelaż Komfort NV
Producent: KonarMeble
Cena:

390,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Stelaż STANDARD NV Stelaż STANDARD NV
Producent: KonarMeble
Cena:

325,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Apollo II Janpol Apollo II Janpol
Producent: Janpol
Cena:

319,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
stelaż Apollo I Janpol stelaż Apollo I Janpol
Producent: Janpol
Cena:

359,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej

stelaż łóżkastelaż materaca


Nasza firma oferuje Państwu wysokiej jakości stelaże materacowe, których listewki zostały wyprodukowane z klejonego drewna drzew liściastych.

Ponieważ każdy typ materaca posiada różne właściwości, stelaże także produkuje się w kilku wariantach.

Konieczne jest zachowanie zdrowych i higienicznych warunków snu, a stelaż pod materac jest krytycznym elementem wyposażenia, który pozwala to osiągnąć. Rama materaca pozwala materacowi prawidłowo oddychać, ponieważ posiada szczeliny między poziomami listwami.

Każdy człowiek traci podczas snu co najmniej pół kubka potu, dlatego tak ważne jest, aby materac był wolny od wilgoci.

W ten sposób powstaje higieniczne środowisko do spania, a także wydłuża się żywotność materaca.

 Co się stanie, jeśli materac nie zostanie odpowiednio osuszony z wilgoci?

Ważne jest, aby utrzymywać materac wolny od wilgoci, ponieważ zapewnia to higieniczne środowisko i przedłuża jego żywotność.

Do tego właśnie jest między innymi każdy stelaż.

Stelaż czyli element podtrzymujący materac (nie mylić z płyta litą, takie rozwiązanie nie jest zdrowe dla materaców ze względu na niski stopień wentylacji.)


Jaki stelaż pod materac do łóżka wybrać?

Nie każdy stelaż pasuje do każdego materaca, dlatego najpierw należy wybrać odpowiedni materac, a potem dobrać stelaż.

Pamiętaj, że za Twoje zdrowie i sen nie odpowiada samo łóżko, ale odpowiedni materac i wspierający go stelaż. Po podjęciu decyzji o modelu, czas wybrać stelaż.

Podstawowy stelaż składa się z prostych kawałków drewna.

Najpopularniejszym rodzajem stelaża jest stelaż sztywny wykonany z deseczek spiętych taśmą tapicerską.

Producenci materaców, oprócz niedrogiego rozwiązania, polecają stelaż elastyczny, który pozwala materacowi rozszerzać się i sprężynować, czego sztywny stelaż nie zrobi.

Duży asortyment produktów pozwala na możliwość wyboru, jaki typ stelaża Państwa usatysfakcjonuje. Oferujemy stelaże proste jak i stelaże z możliwościami regulacji.


Kupując materac warto zaopatrzyć się dodatkowo w stelaż do łóżka, ponieważ jest to bardzo ważny element wyposażenia łóżka w sypialni, wybór takiego stelaża decyduje o komforcie snu na materacu.

Podobnie jak w przypadku stelaży regulowanych, odpowiednio dobrany, prosty stelaż bez regulacji zapewni komfortowy sen. Jest to szczególnie ważne dla osób mających problemy z kręgosłupem lub inne problemy zdrowotne. Odpowiednio dopasowane łóżko będzie poruszać się wraz z Tobą podczas snu, rozkładając nacisk na większą powierzchnię.

Najlepszy stelaż nieregulowany do materacy to taki, który jest łatwy do ustawienia i zdemontowania. Może się to wydawać proste, ale ma też kluczowe znaczenie.

Tylko stelaże które mają funkcję regulowane mogą być zmieniane pod względem pozycji do pozycji siedzącej lub podnieść wyżej nogi. Stelaże stałe zachowują identyczny komfort snu jak stelaże regulowane.

Stelaże nieregulowane zbudowane są z wysokiej jakości drewna bukowego lub ze sklejki brzozowej.

Niezwykle solidne ramy zapewniają stabilne i równe podparcie, a sprężyste listwy ułatwiają doskonałą pracę w każdym łóżku.

Ramy są zbudowane w sposób trwały i mają imponującą elastyczność. Zapewniają stabilne i stałe podparcie. Sprężyste listwy na materacu doskonale współpracują z każdym materacem dzięki uchwytom, które chronią każdą listwę przed otarciami i sprawiają, że pracują ciszej, niż stelaż na sztywno zamocowany.

Listwy są zwykle dostarczane w gęstym stelażu, aby regulować stopień twardości, współpracować ze strefami w materacu lub wytwarzać je, jeśli ich nie ma. Takie stelaże stałe posiadają podwójne listwy w środku stelaża, które reguluje się za pomocą suwaków, które utwardzają środek stelaża lub czynią go miększym. To powoduje oczywiście zmianę twardości materaca w miejscach najbardziej potrzebnych.

Może to być bardzo przydatne, gdyż nasze indywidualne potrzeby mogą się zmieniać w czasie, pod wpływem różnych czynników.

Ponadto stelaże bez regulacji dają nam możliwość dostarczenia Państwu wysokiej jakości produktu, który spełni wymagania szerokiego grona odbiorców.

Na wszystkie stelaże gwarancja producenta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl